ÜRETİM
Özdemir Redüktör olarak, tüm ürünlerimizi dünyanın en ileri kalite çevreye saygılı olarak üretim yapmak üzere tam donanımlı, Kemalpaşa fabrikamızda üretmekteyiz.

Üstün Kalite
Tüketicilerimize en kaliteli ürünü sunabilmek için dünya çapında uygulanan ISO ve TSE Kalite Yönetimi sistemleri ile tamamen kapalı ortamda, üretim yapmaktayız. Kalite denetimimizi sürekli devam ettirmekte ARGE çalışmalarımız arttırmaktayız.


Önce İş Güvenliği
Çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin can güvenliıini sağlamak ve işyerinde ve iş dışında, "önce can güvenliğim" kültürünü benimsetmek ve yaygınlaştırmak amacı ile tüm faaliyet alanlarımızda yürüttüğümüz ISO standartlarına daha fazla önem vermekteyiz.


Üretimde Kalite ve Verimlilik
Üretim yönetiminde kalite ve verimlilik için kullandığımız ÖRS isimli sistemimiz ile kalite, endüstriyel performans ve iş güvenliği koşullarını geliştirmeyi amaçlıyoruz. ÖRS, üretim ortamını mümkün olduğu kadar basit, anlaşılır ve güvenli hale getirip, çalışanın asıl işi olan kaliteli üretime yoğunlaşmasını sağlamakta; kaliteli ve müşteriyi memnun eden ürünlerin üretilmesi yolunda bizlere yardımcı olmaktadır. Verimi arttırmak, üretim hatlarını esnek, etkili kılmak ve güvenli bir üretim ortamı yaratmak için sürdürülen ÖRS uygulamaları kapsamında Kemalpaşa Fabrikamız en son teknoloji yatırımı ve yetişmiş insan gücüyle Özdemir Redüktörün en verimli üretim tesisi olmuştur.


Üstün Çevre Duyarlılığı
Ürünlerimize ait hammadde tedariğinden son tüketiciye kadar ki süreçte, çevreyi korumak üzere tedbir almayı önemli önceliklerimiz arasında gören bir firma olarak, fabrikamızda uygulanan çevre yönetim sistemi kapsamında özellikle enerji ve su tasarrufu, atık su arıtımı, atık yönetimi, emisyon ve gürültü azaltımına yönelik çalışmalar yürütmekteyiz. Kemalpaıa fabrikamızda, fabrikamızın çevreye olan etkisini en aza düşürmek ve bu etkiyi kontrol altına almak için oluşturduğumuz çevre yönetim sisteminin ISO standardına uygunluğu Türk Standarları Enstitüsü (TSE) tarafından onaylanmıştır.